0

Preparaty

Apcalis Sx w żelu 20mg

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł


Zdecydowanie nie należy bagatelizować problemów takich jak impotencja. Zwłaszcza, że dziś takie zaburzenie dotyczy coraz większej grupy osób młodych i bardzo młodych, które kompletnie sobie nie radzą z przezwyciężeniem tego typu kłopotów fizycznych. A problem ten dalece wykracza poza fizyczność i odbija się również głośnym echem na naszej psychice i komforcie życia w ogólnym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim bowiem będziemy mieli problemy z akceptacją tej sytuacji w momencie, gdy mamy partnerkę. Wszak seks uwielbiamy wszyscy, a niemożność kontynuowania życia w tej sferze może być niezwykle frustrująca dla obojga partnerów. Lekarze to pierwsza instancja, do której powinniśmy się udać. To właśnie tam uzyskamy profesjonalne wsparcie w zakresie leczenia naszego problemu. Na pewno leki, które zostaną nam zapisane będą niezwykle solidne i pomocne. Jednym z nich jest chociażby Apcalis Sx w żelu 20 mg. To środek, który na świecie cieszy się dość dużą popularnością przede wszystkim z racji skuteczności działania. Warto więc zastanowić się nad jego wyborem w przypadku, gdy właśnie takie problemy nas trapią i udajemy się z nimi do lekarza specjalisty.

Solidny i długo działający lek
Zdecydowanie Apcalis Sx w żelu 20 mg należy do najdłużej działających leków tego typu. To substancja czynna tadalafil, która działa na ciało aż przez około 36 godzin od połknięcia tabletki. Tym sposobem uzyskujemy niebywale dobrą skuteczność działania leku i na pewno będziemy z tej kwestii w jego wypadku zadowoleni w stu procentach. 36 godzin działania, które uszykujemy dzięki tej substancji robi naprawdę pozytywne wrażenie, zwłaszcza że tabletka zaczyna swoje działanie zaledwie kilkanaście do kilkudziesięciu minut po jej połknięciu. To również niebywale dobry czas reakcji na nasze ciało. Dzięki temu uzyskujemy więc niezmiernie ważne i solidne wsparcie w walce z naszym problemem seksualnym jakim jest impotencja. Apcalis Sx w żelu 20 mg to substancja czynna, która przenika do naszych naczyń krwionośnych i po prostu je poszerza. Tym prostym sposobem możemy uzyskać wzwód. Napłynie znacznie więcej krwi do penisa, a my będziemy znów cieszyli się odpowiednim wzwodem i niesamowicie udanym życiem seksualnym. Oczywiście nic takiego nie stanie się samoczynnie o co często martwią się mężczyźni. By doszło do wzwodu musi być on poprzedzony odpowiednią dla nas stymulacją seksualną prącia. Tym sposobem uda się nam uzyskać fantastyczny efekt, a nasza partnerka będzie zachwycona wspaniałymi doznaniami seksualnymi i oczywiście również my sami będziemy mogli pozwolić sobie na znacznie lepsze życie seksualne, z którego w końcu będziemy zadowoleni w stu procentach. Wybór takiego leku nie powinien być w żadnym wypadku przypadkowy, a ten właśnie środek pozwala na uzyskanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa stosowania, jak również sprawia, że możemy uzyskać fantastyczne efekty naszego leczenia w praktycznie kilkadziesiąt minut. Tabletka działa długo, więc nie będzie się trzeba mocno przejmować łykaniem co pewien czas tabletki, co bywa rzecz jasna frustrujące w przypadku wielu mężczyzn, którzy nie chcą ujawniać swoich problemów seksualnych.

Intrygująca forma podania substancji czynnej
Apcalis Sx w żelu 20 mg to również ciekawa forma podania leku, na którą wielu producentów nie wpadło. To żel spożywczy, podobny do spożywanych przez sportowców odżywek i witamin, które na co dzień stanowią ich ważny suplement diety. Dzięki temu uzyskamy odpowiedni poziom dyskrecji i unikniemy wielu zbędnych nam zupełnie pytań z otoczenia o kwestie tego jakie leki i w jakim celu spożywamy. Dyskrecja jak wiemy jest niezwykle ważna w przypadku takich jak ten środków, a więc na pewno również w te kwestii poczujemy się spełnieni. To więc także pod tym względem lek dobry i solidny, który pozwoli nam na jeszcze pozytywniejsze życie seksualne. De facto nawet nasza partnerka niekoniecznie będzie musiała zdawać sobie sprawę z faktu, że zaszywamy takie właśnie leki dzięki ich długości działalna i dyskrecji podania.
Żelowe substancje na potencję dopiero od pewnego czasu są obecne na naszym rynku, ale cieszą się sporym uznaniem właśnie z racji odpowiedniego poziomu dyskrecji w stosunku do typu schorzenia, które mają one leczyć. Wielu pacjentów cieszy się również z faktu, że nie musi łykać tabletek dlatego, że substancje żelowe od razu przedostają się w całości do żołądka. Dzięki temu mamy do czynienia z nieco silniejszym szybszym działaniem co również docenia wielu mężczyzn na co dzień stosujących takie jak ten preparaty. Dyskrecja i niebywale ciekawa forma podania to najważniejsze cechy takiego jak ten środka na potencję. Również sporym plusem takiej formy aplikacji substancji czynnej jest fakt, że dostajemy żelowy preparat o określonym smaku, co również ma znaczenie. Leczenie dzięki temu nie będzie tak nudne i będzie się znacznie pozytywniej nam kojarzyć.

Przeciwwskazania i środki ostrożności dla leku Apcalis
Apcalis Sx w żelu 20 mg jak każdy inny lek również nie jest dla wszystkich. Przyznać trzeba, że to środek niezmiernie bezpieczny, ale w niektórych przypadkach niestety nie zostanie nam on zapisany właśnie z przyczyn bezpieczeństwa. To przede wszystkim sytuacje takie jak przebyte choroby serca jak zawały czy też udary mózgu. W tych wypadkach nie będziemy mogli sobie pozwolić na korzystanie z tego typu leków na co dzień. Rzecz jasna lista chorób nie jest długa, ale każda osoba przymierzająca się do leczenia takimi środkami doraźnymi jak ten powinna się z nią koniecznie zaznajomić i sprawdzić czy nie ma na tej liście schorzeń na które sama choruje.
Należy również w czasie użytkowania takiego jak ten leku mieć na uwadze pewne środki ostrożności i kategorycznie się ich trzymać. Przede wszystkim należy mieć na uwadze wszystkie wytyczne podane nam przez lekarza prowadzącego nasze leczenie, ale również każdą jedną informację z ulotki leku. Nie przykracajmy przede wszystkim zaleconej nam i maksymalnej dawki leku, którą w przypadku tej substancji będzie 20mg. W trakcie używania leku nie powinniśmy przesadzać z tłuszczem w potrawach, bowiem może on nieco upośledzić działanie substancji czynnej i prawić, że będziemy mniej ostatecznie zadowoleni z efektów. Prócz tłuszczu wrogiem tadalafilu zastosowanego w tej substancji jest również alkohol. Nie można go spożywać z racji negatywnego wpływu na nasze sprawy seksualne. Dodatkowo spożyty przez nas alkohol może spowodować zwiększenie się liczby skutków ubocznych i ich spotęgowanie.
Skutkami ubocznymi, których należy się spodziewać są oczywiście bóle głowy, ale w wielu wypadkach jedynie na tym się kończy. Nieco rzadziej występują zaburzenia takie jak zawroty głowy czy też zaczerwienienia twarzy, ale to również skutki uboczne zaliczane raczej do często występujących. W wielu wypadkach jak te często pojawiające się w przypadku tego leku skutki uboczne szybko również ustępują i nie stanowią dla nas większego problemu. Mężczyźni cenią sobie ten środek właśnie za fakt, że nie potęguje on zbyt mocno nieprzyjemnych w każdym leceniu skutków ubocznych. Ostrożność jednak należy zachować w każdym przypadku, również w czasie stosowania tego leku. Należy więc przede wszystkim w przypadku występowania jakichkolwiek niepokojących symptomów najprędzej jak to możliwe udać się do lekarza, który zapisywał nam lek i skonsultować się z nim w tej sprawie. Podobnie należy uczynić, gdyby jakiekolwiek skutki uboczne zbyt długo się utrzymywały i dokuczały nam mocno. W wielu przypadkach jednak takie skutki uboczne mają bardzo łagodny przebieg i prędko ustępują.
  • CAPTCHA Image